AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Mužské sperma jako léčivý produkt! - Novinky ve světě erotiky

Mužské sperma jako léčivý produkt!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Mužské sperma jako léčivý produkt!
Mužské sperma jako léčivý produkt!
28.08. 2012
Je známo, že milostné sblížení zlepšuje náladu. Vědci ale nyní přišli na to proč! Tvrdí, že mužské sperma funguje jako dokonalé antidepresivum. Vyplývá to alespoň ze zprávy, kterou zveřejnili američtí vědci z Newyorské státní univerzity.
Aby mohli dojít k takovému závěru, podrobili výzkumníci dlouhodobému pozorování 293 žen. Po dlouhém zkoumání jejich sexuálního chování a duševního zdraví vyplývá, že za ženiným štěstím je potřeba hledat muže. Respektive jeho milostný produkt. Vědci přiřknuli spermatu vlastnosti antidepresiv proto, že sperma obsahuje kromě jiného melanin a serotonin, které působením v krvi žen podporují duševní pohodu, vysvětlili vědci v časopisu Archives of Sexual Behaviour Journal.
A na rozdíl od většiny uměle vyráběných antidepresiv, je i užívání tohoto čistě mužského mnohem příjemnější. Stačí se totiž jen milovat. Tělo ženy si pak vezme to, co potřebuje. I to vyplynulo z vědecjého bádání. Totiž ženy, které mají pravidelný nechráněný sexuální styk bývají podle vědců v naprosté většině (87 procent) méně deprimované než ty, které souloží s prezervativem. Ženy, které mají chráněný sex, jsou prý stejně deprimované jako ty, které nemají vůbec žádný pohlavní styk.
To je docela bomba, ne...? Tak hurá na sex!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid