AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Mužští vinaři nezapomněli na ženy - Novinky ve světě erotiky

Mužští vinaři nezapomněli na ženyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Mužští vinaři nezapomněli na ženy
Mužští vinaři nezapomněli na ženy
18.03. 2013
Víno je spojeno s celou řadou rčení nebo přísloví. »Ve víně je pravda, Kdo víno pije, dobře si žije, Zraje jako víno, Káže vodu, pije víno.« S čím mají vinný mok spojený herci Václav Vydra, Mároš Kramár nebo bavič Josef A. Náhlovský, kteří právě pokřtili víno se svou vinětou?

Slovenský herec Mároš Kramár bere víno jako lék. »Víno je zdravé, to se už ví a proč se bránit něčemu tak prospěšnému?« Herec a milovník koní Václav Vydra byl jiného názoru. »Musím přiznat, že víno piji zřídka. Denně se pohybuji autem nebo v sedle svých koní, do toho jsem opravdu velmi vytížen v divadle, takže prostoru na nějaké posezení se sklenkou vína moc nezbývá,« řekl Vydra.

Vinný křest probíhal v duchu ochutnávek křtěných vín, ale i chutných specialit, které si pochvaloval Josef Alois Náhlovský: »Dal jsem si krokodýla. Rád mám i klokaní steak nebo nějakou tu potvoru z moře,« mlaskal si nad plným talířem.

Křest se týkal mužských vinařů, ale herci si pozvali jako kmotry i zástupkyně něžného pohlaví. Mároš Kramár volil mezi svými kolegyněmi, Václavu Vydrovi jeho bílé pokřtily mladé rockery ze skupiny K2. Křtu byli přítomni i herec Jan Čenský, bavič Petr Novotný a hokejový brankář Milan Hnilička, člen týmu olympijských vítězů z Nagana.
Obrázky ke článku
Mužští vinaři nezapomněli na ženy
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid