AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete! - Novinky ve světě erotiky

Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!
Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!
22.08. 2014
Česká Miss World Tereza Skoumalová působí jako křehká romantická dívka, ve skutečnosti má však spoustu energie a lenošení na lehátku není zrovna její způsob relaxace. Pokud byste ji chtěli toto léto potkat, museli byste se vypravit na vodu nebo vysoko do hor.

Vášeň pro aktivní dovolenou Terezka zdědila po rodičích, kteří se letos dokonce vypravili na měsíc do Himalájí. Na prázdniny se tedy vydala bez nich s bratrem a partou přátel. »Jezdíme ve velké partě fajn lidí a kamarádů různých generací, každý rok už od mého dětství. Bohužel nebyly sjízdné některé jezy, ten správný adrenalin tedy nebyl. Ale nesmělo samozřejmě chybět chození po špicích lodí v hvězdě, čímž u nás musí projít každý nováček a kdo jiný by jim to měl ukázat než zkušený vodák jako já,« směje se Tereza.

Týden s vodáky na Ohři však krásné miss nestačil, vydala se tedy ještě s přáteli do Vysokých Tater. Ze Štrbského Plesa každé ráno vyráželi do kopců a Tereza si v nohách odnesla víc než 100 letních kilometrů.

»První den padla Ostrva 1980 m. n. m., druhý den Sliezský dom - Velické pleso 1665 m. n. m., třetí den už byl náročnější - trasa kolem vodopádu Skok a dále přes hřeben - 2200 m. n. m. k plesu Capie, čímž jsme obešli celé Štrbské Solisko, mi dala zabrat. Týden jsme završili výstupem na Rysy - 2499 m. n. m., kde nám ale bohužel počasí nedovolilo vyjít až na vrchol. Tatry ukázaly mnoho ze svých krás a vím, že hned jak bude opět možnost a čas, ráda se sem vrátím,« vzpomíná miss na tatranské výšlapy. A kdoví, třeba se za pár let po vzoru rodičů vypraví i do Himalájí.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!Na pláži Terezu Skoumalovou nenajdete!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid