AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Naďa Konvalinková hubne do plavek! - Novinky ve světě erotiky

Naďa Konvalinková hubne do plavek!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Naďa Konvalinková hubne do plavek!
Naďa Konvalinková hubne do plavek!
22.06. 2012
Jednou z celebrit, která se rozhodla před létem zhubnout do plavek, je Naďa Konvalinková . »Nyní musím zase pár centimetrů přes bříško a zadeček shodit,« přiznala populární herečka. I proto cvičí, hlídá si jídlo a pravidelně chodí hubnout do hypoxi studia.
»Ve Snelle jsem měla velké úbytky. Vždycky si dám delší kúru, během které zhubnu i se zpevním a potom si dám zase pauzu. Vždycky tam mám velké výsledky. Když jsem chtěla rychle shodit, tak jsem chodila třikrát týdně a nejúčinnějších je prvních deset kůr a pak jsem už chodila pozvolně jednou za týden, abych se jen udržovala. Ten rychlý nástup byl skvělý a nechala jsem tam osmnáct centimetrů v pase. A dnes už se ten počet centimetrů už zdvojnásobil! Navíc zmizely otoky nohou a celkově se zdravotně vylepšila,« přiznává Konvalinková, která měla nedávno premiéru v Divadle v Řeznické s hrou Sheldon a jeho matka paní Levinová. V netypickém dramatu v dopisech hraje spolu s Naďou Konvalinkovou Jan Zadražil.
Z původních 106 kilogramů má sympatická herečka už mnoho dole a že je v pase štíhlejší skoro o čtyřicet centimetrů, je vidět i na první letmý pohled! »Na léto jsem si koupila nové oblečení a pár krásných věcí jsem si nechala zmenšit, protože mi bylo líto se jich vzdát,« prozradila Konvalinková.
»Teď už nemůžu říct, že by šla kila rychle dolů, protože člověk zjistí, že má všemi těmi dietami pošramocený metabolismus. Hlavně že už mi kila nenaskakují nahoru a já neustupuju od toho, co jsme si na začátku zadali,« říká Naďa Kovalinková, která hubne ve Snelle pomocí hypoxi přístrojů a spolupracuje s nutričními odborníky Kateřinou Cajthamlovou a Petrem Havlíčkem. »Líbí se mi, jak jsou profesionální, poctiví a jak to mají vymyšlené. Ušijí všechno včetně jídelníčku přímo na člověka… Pro mě byla nejvíc zavazující jejich práce, kterou mi věnovali, proto by mě strašně trápilo, kdybych je zklamala a hlavně jsem nechtěla zklamat sama sebe.«

Foto: snella
Obrázky ke článku
Naďa Konvalinková hubne do plavek!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid