AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Nádherná Tereza Budková a la Kate Middleton - Novinky ve světě erotiky

Nádherná Tereza Budková a la Kate Middletonzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nádherná Tereza Budková a la Kate Middleton
Nádherná Tereza Budková a la Kate Middleton
20.11. 2015
Terezka Budková zvolila styl a la Kate Middleton. Jednoduchá elegance Terezce velmi sluší. Je rafinovaně svůdná a řadí se mezi nejpůvabnější modelky českého showbyznysu.

»Ráda se cítím žensky a chodím elegantně oblečená. Když je taková příležitost, užívám si to. Ve volném čase ale dávám přednost sportovnější eleganci. Pohodlný oděv je praktičtější,« prozradila Tereza Budková.

Tereza často pracuje v zahraničí, do konce roku však zůstane v ČR. Převážnou část roku tráví pracovně v Německu focením kampaní a chozením přehlídek. Aby našla čas na odpočinek, musí na operaci! Tereza se rozhodla pro nový dekolt a na konci listopadu ji čeká operace prsou pod taktovkou šikovných rukou MUDr. Karla Urbana. »Na konci listopadu jdu na operaci, takže pak mě čeká rekonvalescence, konečně budu mít čas a něco mě donutilo si dát na chvíli pauzu od práce,« směje se půvabná bruneta.
Obrázky ke článku
Nádherná Tereza Budková a la Kate Middleton
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid