AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Nafukovací panny vymyslel Hitler! - Novinky ve světě erotiky

Nafukovací panny vymyslel Hitler!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nafukovací panny vymyslel Hitler!
Nafukovací panny vymyslel Hitler!
21.07. 2011
Tak to je šok! Možná i pro kované historiky... Krvavý Vůdce Adolf Hitler prý jako první investoval do projektu výroby nafukovacích panen!

Hitlerovi prý šlo nejen o potěšení své vlastní a svých vojáků, ale také o prevenci. Dobře věděl, že jedním z největších soupeřů pro jeho vojsko budou bakterie způsobující syfilis. A v rámci prevence této choroby neváhal vložit finanční prostředky do vědecké práce na nafukovacíh milenkách. Ty dokonce za Hitlera poprvé spatřily světlo světa!

Panny šlo složit do kapsy batohu a nafouknout. Hitlerova pravá ruka Himmler si jich dokonce nechal sám na padesát objednat. Samozřejmě šlo o moderooké blondýny - jak jinak...
Obrázky ke článku
Nafukovací panny vymyslel Hitler!Nafukovací panny vymyslel Hitler!Nafukovací panny vymyslel Hitler!Nafukovací panny vymyslel Hitler!Nafukovací panny vymyslel Hitler!Nafukovací panny vymyslel Hitler!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid