AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... - Novinky ve světě erotiky

Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce...
Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce...
20.04. 2009
Česká vicemiss 2006 Bára Kolářová se nechala fotit nahá. Nemyslete si ale, že uvidíte to, co může spatřit jen její přítel. Fotky jsou decentní, ale i tak vypadají nesmírně sexy.

Čtyřiadvacetiletá kráska odhalila své sexy křivky pro pánský časopis FHM. Přitom vynikla na jejích zádech úžasná kérka. Vypadá orientálně, což je odrazem prostředí Buddha baru, kde se fotilo. "Ale pozor, tetování je jenom namalované," upozorňuje Kolářová. "Doopravdy bych se tetovat nenechala," připojila.

Stejně tak by se prý ani nenechala fotit v odvážnějších pozicích. "Tohle je strop. Mám na sobě kalhotky a ani nahoře není nic vidět. Víc se nikdy neodhalím," komentovala povedené snímky fotografa Jana Tůmy.
Obrázky ke článku
Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce... Nahá Kolářová! Dál už ale zajít nechce...
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid