AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě... - Novinky ve světě erotiky

Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...
Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...
26.01. 2010

Světová jednička Serena Williamsová hraje na kurtech bez spodního prádla? Záběry z kurtů Australian Open, kde si mohli diváci prohlížet nahý zadek americké tenisty, vyvolaly poprask.

Ve skutečnosti je ale všechno jinak. Serena nahotu jen vtipně předstírá. To, co zvedalo mužské diváky, ze sedadel, byl pouhý klam. Mladší ze sester Williamsových totiž spodní prádlo má - tělové. "Spodní prádlo tělové barvy dává mým žlutým šatům ten správný efekt," vysvětlila po zápase na Twitteru Američanka, která si dokonce založila vlastní módní značku EleVen. "To je zatím moje nejlepší oblečení," smála se.

Obrázky ke článku
Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid