AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě... - Novinky ve světě erotiky

Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...
Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...
26.01. 2010

Světová jednička Serena Williamsová hraje na kurtech bez spodního prádla? Záběry z kurtů Australian Open, kde si mohli diváci prohlížet nahý zadek americké tenisty, vyvolaly poprask.

Ve skutečnosti je ale všechno jinak. Serena nahotu jen vtipně předstírá. To, co zvedalo mužské diváky, ze sedadel, byl pouhý klam. Mladší ze sester Williamsových totiž spodní prádlo má - tělové. "Spodní prádlo tělové barvy dává mým žlutým šatům ten správný efekt," vysvětlila po zápase na Twitteru Američanka, která si dokonce založila vlastní módní značku EleVen. "To je zatím moje nejlepší oblečení," smála se.

Obrázky ke článku
Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...Nahá Williamsová na kurtech? Jen zdánlivě...
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid