AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Nahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyně - Novinky ve světě erotiky

Nahé modelky! Ukazují se jako řecké bohynězpět

tisk TISK     email POSLAT
Nahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyně
Nahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyně
08.12. 2010
Prestižní kalendář Pirelli 2011 se ponořil do tajemného světa řecké a římské mytologie.
Vydání kalendáře vždy doprovází veliká očekávání veřejnosti i médií. Tradičně jde o prestižní záležitost, kdy se na stránkách ukazují v celé své kráse světoznámé modelky i další hvězdy showbyznysu. A hlavně není volně prodejný, takže sběratelé jsou v aukcích schopni zaplatit za jeden vítisk sto tisíc korun i více. Zadarmo jej dostanou jen přátelé společnosti a vysoce postavené osobnosti včetně hlav států. To znamená, že na v pořadí již 38. edici se může těšit i český prezident Václav Klaus.
A co že na stránkách kalendáře spatří? Modelky a modely se v očích Karla Lagerfelda změnili v antické bohy, polobohy a hrdiny. Doporučujeme hlavně Magdalenu Frackowiak (obr. 1), která coby Hestia ukázala vše, nebo známou hollywoodskou herečku Julianne Moore jako Héru (obr. 2).
Obrázky ke článku
Nahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyněNahé modelky! Ukazují se jako řecké bohyně
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid