AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Nahé ženy kritizují fotbalový šampionát - Novinky ve světě erotiky

Nahé ženy kritizují fotbalový šampionátzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nahé ženy kritizují fotbalový šampionát
Nahé ženy kritizují fotbalový šampionát
07.12. 2011
Pět mladých ukrajinských žen se svléklo před kyjevským Olympijským stadionem, aby upozornily na nebezpečí, jež přináší blížící se ME, které země příští rok uspořádá spolu s Polskem. Turnaj podle aktivistek může z Ukrajiny udělat cílovou stanici sexuálního turismu.
Ženy z organizace za ženská práva Femen si to skutečně užily! Než proti nim zasáhla policie, stačily s transparenty v rukou skandovat několik sexuálně zabarvených hesel zaměřených proti Evropské fotbalové unii UEFA. »Chceme, aby fanoušci a prezident UEFA Michel Platini zapomněli na své hrátky, protože se musíme zabývat sociálními problémy na Ukrajině a tím, že se ze země stane Euro-bordel,« uvedla vedoucí skupiny Alexandra Ševčenková.
Členky hnutí se zaměřují na boj za rovná práva žen a protestují výhradně polonahé, což jim zaručuje výraznou publicitu. »Jsme si jisté, že UEFA má zájem na rozvoji místní sexuální turistiky a dostupnosti sexuálních služeb během turnaje. Turnaj není jen o fotbale, hrozí tím, že se stane humanitární katastrofou,« řekla organizátorka Anna Hucolová agentuře Reuters.
Obrázky ke článku
Nahé ženy kritizují fotbalový šampionátNahé ženy kritizují fotbalový šampionátNahé ženy kritizují fotbalový šampionátNahé ženy kritizují fotbalový šampionátNahé ženy kritizují fotbalový šampionátNahé ženy kritizují fotbalový šampionát
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid