AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex! - Novinky ve světě erotiky

Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!
Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!
01.12. 2010
Čtyřiadvacetiletá Kathrin B. z Mnichova by raději neměla pít alkohol. Poprvé se pořádně napila a teprve po policejním vyšetřování zjistila, jak v deliriu opravdu vyvádí... Po alkoholovém mejdanu si Kathrin nic nepamatovala. Ráno se probudila a měla ve vagíně vibrátor, všude po těle dávky spermatu a moči. Navíc měla prsa plná vosku po birazních hrátkách. Ihned vzburcovala policii a obvinila neznámé pachatele z hromnadného znásilnění. »Pachatelé« se brzy našli - pět mladíků však dostalo dívku do postele dobrovolně. Služby jim prý sama nabídla, navíc si vše natočili na video, na němý je průkazné, jak Cathrin sama vymýšlí nové a nové praktiky a přemlouvá pány k novým a novým číslům. Alkohol zkrátka udělá z andílka ďábla. No a obvinění? To bylo samozřejmě staženo. Jestli dotyčná i nadále pila alkohol ve větším než malém množství, aby si sex pořádně užila, nebo se raději rozhodla k abstinenci, a tím i k puritánskému životu, bohužel agentury nezjistily...
Obrázky ke článku
Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!Namísto znásilnění se konal dobrovolný gruppen sex!
HaHA
   Dobrej článek ale těžko se tomu dá uvěřit. Takovou taky chci!Celkem příspěvků: 1, poslední: 06.12.2010 15:25
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid