AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Napadl sníh? Zkuste mrazivý sex - Novinky ve světě erotiky

Napadl sníh? Zkuste mrazivý sexzpět

tisk TISK     email POSLAT
Napadl sníh? Zkuste mrazivý sex
Napadl sníh? Zkuste mrazivý sex
01.12. 2010
Stejně jako se bolest snoubí s příjemnými pocity, může být i mráz pořádně rozpalující. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte! Napadl sníh a vy litujete, že se nemůžete věnovat outdoorovému sexu? To je chyba! Zkuste se pořádně rozrajcovat s přítelkyní v teple domova a pak vyrazit do lesa. Jde o to, abyste byli rozehřátí a vzrušení a při začátku styku se neklepali jako ratlíci (navíc mužům by se v extrémní zimě nemuselo postavit, co stát má). Svléknete se, pán zasune a už se oba můžete oddávat slasti. Bílá barva kolem vás stimuluje i oční vjemy, a to, co je dosud nepoznané, vás úplně rozrajcuje! Budete rozpálení, zatímco okolo vládne zima jako v psinci. Nejlepší je to ve stoje, ale v momentě absolutního vzrušení či orgasmu si klidně lehněte do bílé peřiny. Uvidíte, že zažijete opravdový gejzír extáze! No a to není zdaleka vše. Každá třetí žena uvádí, že nejúžasnější pocity zažila, když jí do vagíny pronikal zmrzlý rampouch. Přece byste ji, pánové, jako bonbonek na závěr, o toto potěšení neochudili...?
Obrázky ke článku
Napadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sexNapadl sníh? Zkuste mrazivý sex
Diskuze k článku  Napadl sníh? Zkuste mrazivý sex
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid