AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Náš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v Praze - Novinky ve světě erotiky

Náš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v Prazezpět

tisk TISK     email POSLAT
Náš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v Praze
Náš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v Praze
15.03. 2011
Pokud jste milovníky motorek, rockové muziky a erotického jiskření, pak tu máme tip jako stvořený pro vás. V podzemí Kongresového centra vedle Music clubu Óčko se 15. dubna uskuteční Night Show Párty, pořádaná agenturou Gabriela. Při ostře lechtivém mejdanu ve stylu oldies a rocku si každý přijde na své – včetně písniček na přání.

»Návštěvníci na vlastní oči uvidí hvězdy z českých časopisů a DVD pro dospělé,« slibuje Jimi z pořádající agentury Gabriela. O dobrou zábavu se postará zkušené duo Doktor Buben a Kateřina Kristelová. »K rachotu a pařbě naživo zahraje vynikající rocková kapela Negativ. S přibývajícím časem a alkoholem v krvi se bude zostřovat nejen náš program, ale i naše tanečnice,« pokračoval v líčení Jimi. »Hlavní strip show bude při živé hudbě a na své si přijdou i dámy, na které čeká urostlý striptér i go-go tanečníci,« nalákal.

Hlavními hvězdami ale budou dvě nejznámější striptérky z České republiky. Jennifer Max alias Gabriela Munzarová (Miss Strip 2005, Miss Maxim 2007, Miss NEI Report 2007) a Nikol Vanilla alias Jana Kadeřávková (Miss Erotika fest 2008, tvář rodinného pivovaru Bernard). Právě posledně jmenovanou jste mohli vidět v úvodu soutěže Česko Slovenská SuperStar 2, kdy zcela šokovala Paľa Haberu svými půvaby a sex appealem a vyhlášený přísný porotce ji tituloval jako »superkočku«. Sama o sobě v jednom z rozhovorů prohlásila, že je ze svou postavou velmi spokojená. »Někdy mě rajcuje, když se vidím v zrcadle. Líbí se mi vlasy, nohy, rty, prsa,« usmívá se napůl stydlivě a napůl vyzývavě dvacetiletá kráska, která se živí i modelingem a tancem. A všechny vyjmenované půvaby budou moci na vlastní oči vidět návštěvníci dubnové párty v podzemí Kongresového centra.

Mezi dalšími lákadly jmenujme zápasy v oleji, soutěže Miss Mokré tričko a Missák Mokré trenky, lesbo show, módní přehlídku tanečního prádla salónu paní Pflégrové, bodypainting show či spoustu soutěží o hodnotné ceny.
Obrázky ke článku
Náš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v PrazeNáš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v PrazeNáš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v PrazeNáš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v PrazeNáš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v PrazeNáš tip na žhavou akci! Erotika, rock, motorky a sexy dívky v Praze
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid