AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Náš tip: Zkuste májovou (ne)romantiku! - Novinky ve světě erotiky

Náš tip: Zkuste májovou (ne)romantiku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Náš tip: Zkuste májovou (ne)romantiku!
Náš tip: Zkuste májovou (ne)romantiku!
02.05. 2013
První květen, tedy svátek lásky, máme všichni za sebou. Doufáme, milí pánové, že jste pořádně vyprášili kožichy svým partnerkám, lépe řečeno, že jaste jim pořádně provětrali díry, i když nebylo zrovna pěkné počasí.

Po Petříně a dalších romantických venkovních místech se ale procházely desítky, ba stovky párů, líbaly se pod rozkvatlými stromy - a někteří dělali i mnohem více. Pokud jste se k sexu pod stromem z nějakých důvodů nedostali, pak pro vás máme jeden tip do dalších květnových dní, protože, jak známo, květen je měsícem lásky celý, a nikoli jen jeho část.

Zkuste partnerku dovést někam do odlehlejšího parčíku pod rozkvatlý strom. Zavažte jí oči, opřete o spodní větev tak, aby na vás kouklo její pozadí. Vše, co má na sobě, samozřejmě patří dolů. Pak jí postupně, a něžně, šimrejte po přirození větvičkami s jarními kvítky. Nejlépe, kdyby byla k větvi přivázaná. V ten moment neví, co se s ní děje, o to větší je vzrušení.

Pak přidejte něco jiného ze světa přírody. Třeba jí tam částečně zasuňte nějakou šišku (pokud možno bez smůly), nebo netřískovou větvičku. Bude se to líbit jí i vám, protože nikdy nic takového nezažila. Ani pěkný čistý oblázek nebo případně houba nebudou k zahození, rovněž ty se mohou podívat do vlhkých míst mezi nohama.

A nakonec vy! Můžete být i drsnější, protože partnerka už je dostatečně vzrušená z toho všeho nového. Nebyla to sice májová romantika, ale o to větší orgasmus!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid