AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
spolecnik_150_150

Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku - Novinky ve světě erotiky

Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku zpět

tisk TISK     email POSLAT
Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku
Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku
16.11. 2016
Česká Miss World 2016 Natálie Kotková se intenzivně připravuje na odlet na světovou soutěž krásy Miss World. I přes náročný program a přípravy na prestižní soutěž krásy byla pracovně vyslána na světový Web Summit v Portugalsku a v rámci několikadenní návštěvy si užila i surfování na vlnách Atlantiku.

»Výlet do Lisabonu byl dobrodružný, a i když jsem díky přípravám na Miss World v jednom kole, cesta na největší evropské technologické setkání mě nabila energií a dojmy. Být na místě, kde se sejde špička oboru, pro mě bylo přínosným zážitkem. Jako ambasadorka DetoxMe, aplikace zaměřené na zdravý životní styl, jsem získala vstupy na nejzajímavější přednášky a celý den jsem se nezastavila. Běhala jsem z jedné přednášky na druhou, protože mě zajímala většina z nich,« uvedla úřadující Česká Miss World.

Natálie patří mezi oblíbené české blogerky, a tak využila nabídky podívat se na jedinečnou událost, které se zúčastnilo přes padesát tři tisíc odborníků. Při své cestě se setkala s českou kamarádkou, která v Lisabonu žije, a i přes chladné počasí spolu vyrazily surfovat na vlny Atlantského oceánu. Kromě toho si Kotková při své první návštěvě portugalské metropole nenechala ujít ani vyhlášené burgery nebo typické sladkosti.

»Na Miss World se moc těším a připravuji se opravdu důsledně, ale tradičnímu portugalskému dezertu, což je pastel de nata, kterého jsem během pobytu snědla požehnaně, jsem se neubránila,« přiznala svůj prohřešek Kotková, která se v rámci příprav snaží žít zdravě a pro zachování linie žije právě podle rad aplikace zaměřené na zdravý životní styl.

Finále Miss World 2016 proběhne 18. prosince v americkém Washingtonu a česká kráska odlétá reprezentovat Českou republiku na jednu z nejprestižnějších soutěží krásy už 26. listopadu.

Foto: Archiv Natálie Kotkové / DetoxMe

Obrázky ke článku
Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku Natálie Kotková mezi přípravami na Miss World odjela surfovat na vlny Atlantiku
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid