AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně... - Novinky ve světě erotiky

Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...
Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...
12.12. 2016
Česká Miss World 2016 Natálie Kotková má za sebou první část příprav na finále prestižní světové soutěže Miss World, a i když si průběh pochvaluje, přiznává, že většinu času tráví dívky přípravami na hotelu a z hlavního amerického města moc neviděla. Na nedostatek jídla si česká reprezentantka nemůže stěžovat, ale aby z americké stravy nepřibrala, snaží se každý den cvičit. Do fitness centra vyráží většinou až pozdě večer.


»Užívám si celý průběh, všichni jsou na nás moc milí a zdůrazňují, ať si to užijeme. Krmí nás tu také vydatně, tak chodím téměř denně do fitka, ale většinou není čas dříve než v deset hodin večer, až oficiální program končí. Jídla jsou hlavně klasická, americká, tak se snažím to kompenzovat v posilovně,« uvádí Natálie, která si na soutěži našla už mnoho kamarádek z různých koutů světa a na pokoji bydlí s miss z Německa.

Krátce po příletu byly kandidátky přivítány velkým uvítacím ceremoniálem před americkým Kapitolem, který byl pro Kotkovou neuvěřitelným zážitkem. »Sice jsme trochu mrzly venku, ale stát před americkým Kapitolem, dívat se na Washingtonův monument, být oficiálně vítána a poslouchat americkou hymnu zpívanou sborem dětí bylo tak jedinečné, že jsem z toho měla ohromnou husí kůži,« prozradila Natálka a dodala, že následně je i průvodce provedl po budově Kapitolu.

Dívky, jež se mezi sebou zásadně oslovují zemí svého původu a Natálii nikdo neřekne jinak než Miss Czech Republic, mají za sebou už natáčení medailonků, první rozhovory s porotou, mnoho tréninků choreografie i prezentaci volné disciplíny. Kotková svým tancem, jenž je propojený s dětmi z Motola a má charitativní podtext, zaujala, ale do nejužšího výběru, který svoji volnou disciplínu předvede na hlavním finálovém večeru, se neprobojovala.

»Talentovou disciplínu jsem si užila a ráda jsem si zatancovala, protože ten tanec pro mě hodně znamená a ostatní mi ho chválili. Holky jsou ale nesmírně talentované a mnoho z nich mělo velmi nádherná představení,« uvádí Kotková, která se o průběhu snaží intenzivně informovat své fanoušky na sociálních sítích.

Po více jak týdnu ve Washingtonu čekalo dívky překvapení v podobě cesty do New Yorku, kam se přemístily a navštíví zde za účasti fotografů, natáčecího týmu i médií nejznámější místa.

Foto: Archiv Natálie Kotková / Miss Events, Rodná Hrouda / Petr Kozlík a Zaraphoto / Jitka Houzarová
Obrázky ke článku
Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...Natálie Kotková si přípravy na finále užívá. I v posilovně...
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid