AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
catering_150_150

Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát! - Novinky ve světě erotiky

Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!
Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!
19.03. 2010

Pokud máte horolezecké zkušenosti, víte, že při lezení na skály je zapotřebí třech pevných bodů. A podobné je to při uspokojování partnerky. Nejlepší cesta, jak dosáhnout toho, aby na vaše milostné dovednosti nikdy nezapomněla, je stimulovat zároveň klitoris, bod G a děložní čípek. Nebojte se, není to nic obtížného. Samozřejmě že lze při klasickém koitálním sexu zároveň rukou hladit poštěváček, ale ve skutečnosti bohatě postačí správně zvolená poloha, při níž dochází ke stimulaci všech tří bodů současně. Ideální je taková, kdy muž klečí na kolenou a ruce má zcela natažené, zatímco žena leží na zádech a nohama obepíná muže jakoby do písmene O. Váš penis se bude střídavě dotýkat bodu G a děložního čípku, a prostřednictvím pohybů vašeho těla zároveň nenecháte ležet ladem ani klitoris. Navíc se ho budete dotýkat nepřímo (a tudíž jemně), což ocení zvláště ty ženy, které přímá stimulace poštěváčku bolí nebo je jim nepříjemná.

Pokud ale víte, že vaše partnerka zažívá pravidelný klitoridální orgasmus a s vaginálním má problém, je nejlepší zvolit polohu, kdy žena nasedne na vás a zůstane vzpřímená. Sama si tak nejlépe navolí, kterých míst chce, aby se váš penis dotýkal, a po jak hlubokém průniku touží, zatímco vy jí budete rukou dráždit klitoris. Není to nijak těžké - vždyť přece ležíte pohodlně na zádech. A přitom ji uspokojíte jako postelový pánbůh!

Obrázky ke článku
Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!Návod pro muže: Jak uspokojit ženu? Dělejte to třikrát!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid