AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
neon-club-_150x150

Návod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se dívá - Novinky ve světě erotiky

Návod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se dívázpět

tisk TISK     email POSLAT
Návod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se dívá
Návod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se dívá
19.03. 2010

Tohle je jednoduchý trik pro každou ženu! Zatímco něžné pohlaví si užívá sexu více pocitově a rozpálí ho především partnerova blízkost a intimní doteky, chlapi jsou založeni vizuálně. Zvykněte si, že při tom nestudují vaše špeky ani si neprohlížejí kritickým okem strie, ale vzrušuje je pohled na nahé tělo. Možná více než jakýkoli dotek na intimním místě! Proto se silnější polovina lidstva tak ráda dívá na erotické filmy či porna.

Dopřejte mu něco takového i naživo - a uvidíte, že si ho tak "omotáte kolem prstu". Milujte se před zrcadlem a přitom se na sebe vzájemně dívejte. Nechte ho, ať vás fotografuje v sexy pozicích. Masturbujte před ním. Dovolte mu, ať se na vás dívá, když si holíte intimní partie. Možností je celá řada. Jen to chce zapojit fantazii a nezapomenout, že muži mají od přírody dané, že se rádi dívají.

Z výše uvedeným bodem úzce souvisí i následující jednoduchý, a přitom zaručený trik. Pokud budete doma pravidelně chodit v kalhotkách-bombarďákách po vzoru Briget Jonesové, nebo v otrhaných teplákách, muž brzy ztratí zájem a bude pokukovat po sexy oděných dámách na ulici či ve společnosti. A přitom je tak jednoduché ho nenápadně svádět tím, že i při vaření budete mít slušivá tanga nebo že si při běžném sledování televize vezmete průhlednou blůzku bez podprsenky. Uvidíte, že jeho oči budou neustále utíkat do vašeho výstřihu a že mu bude najednou jedno, jestli Sparta zrovna vyhrává nebo prohrává. A místo sledování "toho pitomého fotbalu" po vás již velmi brzo skočí!

Mužská vizuální touha ale má zakódován ještě jeden prvek. Totiž že stále potřebuje koukat na něco nového. Proto své sexy prádélko měňte, seč to půjde. Stejně jako způsoby svádění. Jinak se chlapům okoukáte a omrzíte. Oni za to bohužel nemůžou - už od přírody takoví zkrátka jsou. Tak se s tím, dámy, smiřte, a využijte toho nenápadně, ale o to účinněji pro sebe a pro to, abyste partnera k sobě připoutali díky svým vnadám a přitažlivosti.

Štítky
erotika, intimita, pohlaví, vzrušení
Obrázky ke článku
Návod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se díváNávod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se díváNávod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se díváNávod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se díváNávod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se díváNávod pro ženy: Jak uspokojit muže? Nechte ho, ať se dívá
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid