AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví! - Novinky ve světě erotiky

Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!
Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!
26.02. 2010

Nejen sex je správnou adrenalinovou zábavou. Také horolezectví skýtá mnohá vzrušení. A pro všechny milovníky adrenalinu tu máme tip na skvělou četbu o horách a lidské touze po objevování světa i hranic vlastních možností.

V pondělí 22. 2. 2010 přišla na pulty českých knihkupectví velmi zajímavá kniha Jeffreyho Archera pod názvem "Cesta slávy". Kniha obsahuje strhující příběh ze života George Leigha Malloryho, jenž se díky svému snu, který se snažil uskutečnit přes všechny překážky, stal legendou. Záhada okolo jeho výstupu na Mount Everest je dodnes obestřená tajemstvím. Kniha zaujme především mužské čtenáře, kteří se zajímají o horolezeckou tématiku, ale i ty, kteří milují hory samotné. Fascinující čtení plné zážitků vás zaujme hned od začátku.

Hlavním hrdinou je George Leigh Mallory, jehož jméno je nerozlučně spojeno s nejvyšší horou světa, Mount Everestem. Jako vůdce anglické výpravy v roce 1922 dovedl expedici až pod Severní Sedlo do výšky 8255m. Při výstupu na vrchol ale došlo k tragédii, při níž zahynulo sedm šerpů. Výprava kvůli svému neúspěchu sklidila v rodné Anglii velkou kritiku. Mallory se k Everestu však ještě jednou vrací...Poslední pokus učiní v roce 1924, ale i se svým kolegou zmizí ve svazích obrovské hory. Malloryho tělo bylo objeveno až v roce 1999. Zdolal či nezdolal vrchol Mount Everestu? Tato otázka je dodnes nezodpovězena. Existují jen domněnky. Ale jméno George Leigha Malloryho se stalo legendou...

Autorem knihy je Jeffrey Howard Archer, který má na svém kontě již řadu děl. Tento anglický spisovatel, herec, dramatik a bývalý politik se narodil v Londýně v roce 1940. Zřídil vlastní nadaci Arrow Enterprises, otevřel uměleckou galerii v Mayfairu. Ve svých 29 letech byl zvolen členem parlamentu ve volebním obvodu Louth. Angažoval se proti znovuzavedení trestu smrti. V roce 1992 získal doživotní titul nedědičného šlechtice. Archer je autorem několika bestsellerů, jako například Kainovo znamení a Čas pomsty, jakožto krátkých povídek, románů a divadelních her. Cesta slávy je Archerovou 15. knihou, která vychází v češtině.

Rozsah knihy 256 stran

MC 299,-Kč

Štítky
vzrušení
Obrázky ke článku
Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!Nebaví vás sex? Zkuste horolezectví!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid