AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí! - Novinky ve světě erotiky

Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí!
Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí!
14.03. 2013
Stále více lidí je díky nejmodernějším počítačům, mobilům i tabletům mnohem častěji na internetu. Co tam dělají? Často brouzdají po sociálních sítích a jednoduchým kliknutím na to či ono dávají najevo, co se jim líbí. Tím ale nebezpečně odhalují své soukromí, odhalila studie.

Mnoho lidí má účet na nějaké sociální síti a neuvědomuje si, kam až aktivita na ní může zajít. Například každý stisk tlačítka »To se mi líbí« na Facebooku mohou vidět nejen přátelé, ale snadno jej zneužijí i počítačoví odborníci, či znalci z oblasti psychologie.

Američtí vědci totiž sestavili algoritmus, který využívá veřejně přístupné »lajky« (like = to se mi líbí na Facebooku) k sestavení osobních profilů. Pozor! Jejich matematické modely byly z 88 procent úspěšné!

Na 95 procent mohli vědci určit, zda šlo o bílého Američana či Afroameričana. Pokud šlo o rozlišení mužů od žen, byla jejich úspěšnost 88 procent. Ale nejen to. Odborníci byli schopni určit takové informace, jako je sexuální orientace uživatele, zda je závislý na nějaké návykové látce, a dokonce, zda jsou jeho či její rodiče rozvedení. »Je velmi snadné kliknout na palec nahoru, je to svůdné,« řekl David Stillwell, který se na výzkumu Cambridgeské univerzity a firmy Microsoft podílel. »Ale člověk si neuvědomuje, že během let se všechny tyhle 'lajky' sbírají proti němu,« dodal.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid