AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí! - Novinky ve světě erotiky

Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí!
Nebezpečí: moderní technika odhaluje soukromí!
14.03. 2013
Stále více lidí je díky nejmodernějším počítačům, mobilům i tabletům mnohem častěji na internetu. Co tam dělají? Často brouzdají po sociálních sítích a jednoduchým kliknutím na to či ono dávají najevo, co se jim líbí. Tím ale nebezpečně odhalují své soukromí, odhalila studie.

Mnoho lidí má účet na nějaké sociální síti a neuvědomuje si, kam až aktivita na ní může zajít. Například každý stisk tlačítka »To se mi líbí« na Facebooku mohou vidět nejen přátelé, ale snadno jej zneužijí i počítačoví odborníci, či znalci z oblasti psychologie.

Američtí vědci totiž sestavili algoritmus, který využívá veřejně přístupné »lajky« (like = to se mi líbí na Facebooku) k sestavení osobních profilů. Pozor! Jejich matematické modely byly z 88 procent úspěšné!

Na 95 procent mohli vědci určit, zda šlo o bílého Američana či Afroameričana. Pokud šlo o rozlišení mužů od žen, byla jejich úspěšnost 88 procent. Ale nejen to. Odborníci byli schopni určit takové informace, jako je sexuální orientace uživatele, zda je závislý na nějaké návykové látce, a dokonce, zda jsou jeho či její rodiče rozvedení. »Je velmi snadné kliknout na palec nahoru, je to svůdné,« řekl David Stillwell, který se na výzkumu Cambridgeské univerzity a firmy Microsoft podílel. »Ale člověk si neuvědomuje, že během let se všechny tyhle 'lajky' sbírají proti němu,« dodal.
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid