AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
hostes_150_150

Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery« - Novinky ve světě erotiky

Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«
Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«
03.02. 2011
Přemýšlíte o návštěva swingers party, a nevíte, zda to nebude problém pro váš další sexuální život a zda vás to vůbec bude bavit. Pak pro vás máme zajímavou statisitku.

Lawrence J. Ryan, Ph.D., z univerzity v Cincinnati (Ohio) zveřejnil disertační práci, v níž se zaměřil na téma spokojenosti »swingerů«. Průzkumu se zúčastnilo 1400 osob, z nichž byla jedna čtvrtina žen. A výsledná čísla jsou extrémně zajímavá! Pouze 0,5 procent dotázaných bylo nespokojených, padesát procent uvedlo, že byli nadmíru spokojení. A naprostá většina si svůj zážitek ráda zopakuje, někteří swingerují dokonce několikrát do roka!
Obrázky ke článku
Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«Nebojte se skupinového sexu, hlásá průzkum mezi »swingery«
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid