AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Nedostatek sexu? Může za to práce - Novinky ve světě erotiky

Nedostatek sexu? Může za to prácezpět

tisk TISK     email POSLAT
Nedostatek sexu? Může za to práce
Nedostatek sexu? Může za to práce
02.05. 2009

Podle posledních průzkumů psychologů a sexuologů je za sníženým zájmem mužské populace o sex opravdu nadměrné pracovní tempo.

Kdysi bývalo typické, že muži chtěli sex častěji, a ženy méně často. Dnes si naopak stěžují něžné polovičky, že by se oddávaly postelovým radovánkám s větší frekvencí, než chce jejich partner. Každý sedmý muž ve věku od 25 do 50 let nemá o sex žádný zájem.

"Je to dáno hektickou dobou," tvrdí psycholog a odborník na partnerské soužití František Houska. "Veškerou energii vloží muži, a zvláště podnikatelé, do pracovních povinností, a pak už jim nezbývá žádná na večer. Zatímco ženy, které jsou dobře zaopatřené, mívají stále častěji život podobný tomu ze Sexu ve městě. To znamená, že nemají co dělat, tráví čas po obchodech, a debatami s kamarádkami, které se kolem sexu vesměs točí. Pak se není třeba divit tomu, že vyžadují uspokojení a mají ho plnou hlavu. Ovšem problém nastane, když muž není naladěn na stejnou vlnu," dodal psycholog.

A rada jak z toho ven? Stejně jako partnerskému soužití nesvědčí velká vzdálenost a tím pádem i osamění, nedělá dobře, když jeden nebo druhý pracuje výrazně intenzivněji než ten druhý. Proto si raději hledejte polovičku, která na tom bude co do volného času stejně jako vy...

Obrázky ke článku
Nedostatek sexu? Může za to práceNedostatek sexu? Může za to práceNedostatek sexu? Může za to práceNedostatek sexu? Může za to práceNedostatek sexu? Může za to práceNedostatek sexu? Může za to práce
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid