AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro! - Novinky ve světě erotiky

Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!
Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!
02.12. 2009

Některé celebrity za to, že ukážou prso, chtějí miliónové gáže. V tom případě americká tenistka Serena Williamsová prodělala majlant. Ňadro jí totiž vypadlo samo.

Světová tenisová jednička už má po sezoně, a tak se může oddávat radovánkám, které uprostřed programu na okruhu WTA nemá šanci zvládnout. Na ostrově Barbados se tak zabrala do koupání v moři, že jí z plavek vypadlo ňadro. Tato malá nehoda neunikla fotoreportérovi deníku The Sun - a opět bylo v bulváru o čem psát.

Serena Williamsová patří mezi nejsvůdnější světové tenistky a její pevné čtyřky bývají často oceňovány v soutěžích o nejkrásnější prsa.

Obrázky ke článku
Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!Nehoda Sereny Williamsové: vypadlo jí ňadro!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid