AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček... - Novinky ve světě erotiky

Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...
Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...
20.01. 2017
Děj seriálu Přístav nabere nečekané obrátky! Vstupuje do něj totiž nová, krásná, zrzavá studentka Klára, kterou hraje slovenská herečka Lenka Vacvalová.

»Přístav obohatí svou přítomností a dobrou energií, kterou Klára přinese, ona je taková uchichotaná a veselá,« řekl Lenka Vacvalová o své postavě.

Její pozornosti neunikne hlavně Adam, kterého hraje Jakub Kohák. Proč? »Klára se zamiluje do Jakuba Koháka, takže bude mít veselé léto. Celé účinkování s Jakubem je komické, myslím si, že je to celé legrace, že se mi líbil, a já se stydím. Jakub pořád mění scénář, bylo to vtipné, ale musela jsem být neustále ve střehu,« směje se Lenka.

Lenka si v Přístavu během pauzy při natáčení přivodila nečekané zranění. »Sedla jsem si na pařez a seskočila jsem, měla jsem jenom kraťasy a zabodla jsem si třísku do zadku. Zní to blbě, ale i takové věci se stávají,« popsala své zranění Lenka.

Další díl Přístavu uvidíte už dnes večer ve 20.15 na Primě!

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...Nehoda slovenské krásky. Díky ní ale ukázala zadeček...
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid