AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Nej sestřička číslo 5 odstartovala - Novinky ve světě erotiky

Nej sestřička číslo 5 odstartovalazpět

tisk TISK     email POSLAT
Nej sestřička číslo 5 odstartovala
Nej sestřička číslo 5 odstartovala
08.03. 2013
Batist Nej sestřička je soutěž, která si klade za cíl vybrat nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského, vyjádřit poděkování za náročnou práci zdravotních sester u nás i zviditelnit jejich poslání. Soutěž, ve které nejde ani o věk, ani o fyzickou krásu, se letos koná již popáté.

Na slavnostním zahájení nového ročníku nechyběla řada známých osobností v čele s Bohušem Matušem, Michaelou Dolinovou, Janem Cimickým, Markétou Konvičkovou, Madalenou Joao či Klárou Kolomazníkovou, která dorazila i s šestnáctiměsíční dcerou Valerií, a stala se tudíž vděčným terčem pro fotografy.
Tiskovou konferenci uváděla zpěvačka a moderátorka Michaela Nosková, která se všech přítomných zeptala na jejich zkušenosti se sestřičkami. »Já jsem byla vždy plakací typ, tak jsem se jich bála. Ale o to víc je obdivuju, byly milé a už se těším, až poznám všechny soutěžící,« prozradila zpěvačka Markéta Konvičková.

Její kolega Bohuš Matuš se svěřil, že jako teenager chodil v Brně tři roky se zdravotní sestřičkou, která pracovala na léčbě popálenin. »Vzpomínám si, jak jsem za ní chodil do nemocnice, a vždycky lehával na vodní posteli, kterou tam měli. Ona mi napíchávala béčka, aby mi rostly vlasy, ale ony mi ještě víc vypadaly,« usmál se Matuš. »Byla to milá holka. Na tuhle Táňu hrozně rád vzpomínám. Byla o deset let starší, tak možná proto si teď vybírám holky o deset let mladší...«
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid