AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Nejbizarnější sexuální hračky v historii - Novinky ve světě erotiky

Nejbizarnější sexuální hračky v historiizpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejbizarnější sexuální hračky v historii
Nejbizarnější sexuální hračky v historii
06.10. 2020
Sexuální hračky nejsou žádnou novinkou posledních let. Vědci objevili sexuální pomůcky, jejichž stáří se datuje na 30 000 let. Jsou vyrobené z křídy, kamene a dalších surovin. Sexuální hračky byly vždy v popředí lidských vynálezů a některé jsou opravdu šokující nebo nechutné. Ne vždy lidé správně porozuměli lidské sexualitě nebo ženskému orgasmu. Mnoho dávných civilizací před námi vědělo, jakou sex přináší rozkoš pro obě pohlaví.
1. Erekční kroužek z kozího víčka
V historii se objevuje mnoho prapodivných, a často, nechutných, sexuálních hraček. Erekční kroužek vyrobený z očního víčka kozy měl za účel dráždit ženu řasami, které se na víčku ponechávaly.
2. Plíce supa zabalené do kůže z jeřába a netopýří krev pro větší rozkoš
Dávný římský spisovatel Plinym zveřejnil jednu nejpodivnějších domácích pomůcek v historii. Tento způsob je kombinací sexuální hračky a afrodiziaka.
Pravý lalok plic supa, připevněný k tělu v kůži jeřába, působí na muže silně jako povzbuzující prostředek. Podobné účinky má údajně na ženy netopýří krev. Do netopýří krve se namočil chomáč ovčí vlny a umístil pod ženinu hlavu.
3. Dildo z chleba
Staří Řekové opravdu věděli, jak ušetřit. Své oblíbené sexuální praktiky prováděli s pomocí olisbokollixu, což je dildovyrobené z chleba.
Obrazy a zmínky o olisbokollixu pocházejí z mnoha zdrojů, ovšem stále není jasné, zda byly použity pro rituální účely nebo pro běžné každodenní použití.
4. Vibrátor s parním pohonem
Myšlenka, že lůno je sídlem iracionálního a emočního chování u žen, se zdála pro muže v celé historii naprosto logická.
V roce 1801 byl stav konečně označen jako hysterie, od řeckého slova pro lůno.
Léčba této poruchy byla prováděna lékaři, kteří využívali pánevní masáže, aby přivedli pacientku k tomu, čemu se říkalo „hysterický paroxysmus“, a zbavili pacientku takového tíživého napětí.
K řešení tohoto problému byly vynalezeny různé pomůcky, včetně parního vibračního zařízení zvaného Manipulátor, vytvořeného v roce 1869, které mělo vibrační kouli umístěnou v zařízení.
Obrázky ke článku
Nejbizarnější sexuální hračky v historiiNejbizarnější sexuální hračky v historiiNejbizarnější sexuální hračky v historii
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid