AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
queens_150_150

Nejdivočejší byl Richard Sacher! - Novinky ve světě erotiky

Nejdivočejší byl Richard Sacher!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejdivočejší byl Richard Sacher!
Nejdivočejší byl Richard Sacher!
10.04. 2017
Zpěvačka Zuzana Stirská, která už v jedenácti letech začínala v divadle Semafor, tam v roce 1999 založila první český gospelový soubor, jenž se aktuálně jmenuje Fine Gospel Time. Společně s ním dosud absolvovala stovky vystoupení u nás i v zahraničí, zato první videoklip pokřtila až nedávno. Čekání se vyplatilo – natáčel se v říčanském kostele, hrají v něm známé osobnosti, režíroval ho Tomáš Magnusek, stříhala držitelka dvou Českých lvů Ivana Davidová a jeho kmotrem se stal moderátor Karel Voříšek!

Slavný film Sestra v akci s úžasnou Whoopi Goldbergovou v hlavní roli jistě znáte. A hit I Will Follow Him stoprocentně také. Jen tak mimochodem – u nás ho nazpívala Judita Čerovská pod názvem Malý vůz, po čase ho převzala Ilona Csáková. Již několik let tuto píseň – s původním anglickým textem – velmi dobře interpretuje právě Zuzana Stirská a její Fine Gospel Time. Dokonce ji nahráli ve studiu a po čase se rozhodli doplnit ji obrazovým materiálem. Oslovili Tomáše Magnuska a společně s ním a jeho kameramanem zavítali do nádherného kostela v Říčanech u Prahy.

Richard Sacher dostal od dětí z dětského domova vlastnoručně vyrobenou sadu perníčků, nechyběla ani paní ředitelka.
Aby se diváci nenudili, pořídili si zpěváci různé převleky. Pozvání přijaly rovněž osobnosti různých profesí, které se ujaly role více i méně konzervativních diváků. Když si video I Will Follow Him pustíte na internetu, konkrétně na www.youtube.com, uvidíte v něm Jaroslavu Obermaierovou, Jiřího Štěpničku, Karla Vágnera, Zuzanu Baudyšovou, Pepu Fouska, Petra Jablonského, Vlastimila Harapese a další. Mezi nimi i moderátora Karla Voříška, jenž toto vydařené audiovizuální dílko pokřtil – společně s Ivanou Davidovou – v pražském klubu Golden WingZ v Polské ulici. A během hudebního vystoupení si dokonce se souborem i zatančil! »To mi jde asi tak desetkrát lépe než zpěv,« zasmál se.

Večírek s názvem Gospelová ALL TV párty pohotově uváděl spisovatel, moderátor a zpěvák Richard Sacher, který se zároveň stal třetím kmotrem. Ve videoklipu k písni I Will Follow Him hraje jednu z nejodvázanějších rolí, kdy tančí uprostřed kostela a mává přitom polštářem nad hlavou! Příjemný mejdan v klubu Golden WingZ zorganizovala internetová televize ALL TV v čele se svojí mediální tváří, zpěvačkou Lucy Junk. Ta byla – ostatně jako vždy – ozdobou večera, jenž měl charitativní kontext. Umělci i organizátoři totiž podpořili děti z dětského domova v Krásné Lípě.

»Ráda bych vás pozvala na příští Gospel Time Party, která se uskuteční v neděli 23. dubna od 19 hodin v divadle Rokoko na Václavském náměstí, a také na premiéru svého komorního recitálu s klavírem a dvěma muzikanty. Ta se bude konat ve čtvrtek 4. května od 19 hodin v divadle Semafor,« vzkázala »malá dáma s velkým hlasem« Zuzana Stirská.

Foto: Dušan Prouza
Obrázky ke článku
Nejdivočejší byl Richard Sacher!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid