AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Nejisté vyhlídky Andrey Kerestéšové - Novinky ve světě erotiky

Nejisté vyhlídky Andrey Kerestéšovézpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejisté vyhlídky Andrey Kerestéšové
Nejisté vyhlídky Andrey Kerestéšové
02.12. 2016
Pamatujete si ještě, kdy se půvabná Andrea Kerestéšová zapsala do povědomí snad všech televizních diváků? Bylo to ve vánoční reklamě mobilního operátora, kdy nám všem utírala zevnitř obrazovky. A kde bude »dívka z vánoční reklamy« trávit svátky klidu a míru letos?

»To vlastně ještě nevím. Mám teď období, kdy se učím vnímat, co je teď a tady. Takže na Vánoce můžu být klidně na druhém konci světa, ačkoli teď o tom ještě nemám ani tušení. Určitě to ale nebude nějaká Dubaj, tento typ destinací není můj styl,« prozradila Andrea. Co ale ví určitě, je s kým bude svátky trávit. »Určitě budu se svým manželem, to by se rozhodně slušelo...« směje se půvabná herečka, která se v srpnu provdala. Jako novomanželky se jí novináři často ptají, jestli už plánuje rodinu. »Nedělám věci proto, že se ode mě očekávají. Věřím, že potomek si k nám najde cestu v ten správný čas,« odpovídá Andrea. Přesto vánoční přání dětem plnila už letos. Přišla totiž podpořit akci Strom splněných přání, která probíhá v pražském nákupním centrum Europark Štěrboholy a každý zde může splnit nějaké přání dětem z několika dětských domovů.

Foto: Europark
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid