AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky! - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!
Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!
14.11. 2011
Půvabná moderátorka Romana Jákl Vítová pózovala pro připravovanýcharitativní kalendář vznikající pro síť luxusních hotelů Morris. charitativní kalendář vznikající pro síť luxusních hotelů Morris.
Výtěžek z dražby kalendáře poputuje na konto dětského domova v Mariánských Lázních a České Lípě. Ani snad není třeba dodávat, že tahle maminka dvou holčiček má navzdory dvěma porodům zatraceně sexy postavu. »Ráda se zúčastním jakýchkoli smysluplných projektů, které pomůžou tam, kde je potřeba. S manželem pořádáme do roka několik charitativních akcí, které jsou většinou zaměřeny právě na dětské domovy a Jedličkův ústav.« Pochvala pro kolegy
Skromná kráska ale o sobě moc mluvit nechtěla, místo toho se rozpovídala o spoluautorech celého projektu. Talentovaný fotograf Daniel Zahrádka stál totiž nejenom za objektivem, ale společně se známou vizážistkou Lucií Janků se podílel i na produkci celého kalendáře. »Pokaždé, když fotím s Danem, mám jistotu, že to budou krásný fotky, ale na kalendář jsem se obzvlášť těšila. Tohle focení nebylo omezené žádným zadáním ani typem časopisu. Tady byl Dan sám za sebe a musím říct, že všechny fotky mají jedinečnou atmosféru,« neskrývala moderátorka své nadšení a chválou nešetřila ani na své dvorní vizážistce Lucii Janků. »Lucinka je jedním z nejlaskavějších lidí, které znám a její velké srdce je vidět i na její práci. Kromě toho, že vás nádherně nalíčí má i výjimečně uklidňující dotyk. Neustále ji říkám, že by za to měla dostávat pořádný příplatek,« připojila s úsměvem nejkrásnější česká rosnička,
Obrázky ke článku
Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!Nejkrásnější česká rosnička: sexy fotky!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid