AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

Nejkrásnější české ženy se nebojí! - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější české ženy se nebojí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější české ženy se nebojí!
Nejkrásnější české ženy se nebojí!
09.05. 2013
Vítězky a finalistky letošního ročníku se rychlosti nebojí. Na bobové dráze to pořádně rozjely a asi jim to bylo málo, tak ukázaly, co umí na trampolíně. Některé výkony / výskoky berou dech...

I v květnu jsou tedy nejkrásnější české ženy v jednom kole. Například na Ladronce se volily nejkrásnější čarodějnice a zástupkyně České Miss v porotě reprezentovaly Nadaci Terezy Maxové. Ve prospěch této nadace probíhala v areálu finanční sbírka na podporu studijních aktivit středoškolačky z dětského domova, kterou Nadace Terezy Maxové podporuje. V porotě složené ze zástupců organizátora městské části Prahy 6 (radní Veronika Vymětalová, místostarosta René Pekárek a místostarosta Petr Ayeboua) usedly také Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss Earth 2013 Monika Leová a výkonná ředitelka Jitka Bělušová. Miss čarodějnice, jejíž registrací celé úterní odpoledne začalo, se zúčastnilo 129 čarodějů a čarodějnic. Vítězové si odnesli ceny od partnerů v kategoriích potěr, junior a senior.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid