AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Nejkrásnější české ženy se nebojí! - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější české ženy se nebojí!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější české ženy se nebojí!
Nejkrásnější české ženy se nebojí!
09.05. 2013
Vítězky a finalistky letošního ročníku se rychlosti nebojí. Na bobové dráze to pořádně rozjely a asi jim to bylo málo, tak ukázaly, co umí na trampolíně. Některé výkony / výskoky berou dech...

I v květnu jsou tedy nejkrásnější české ženy v jednom kole. Například na Ladronce se volily nejkrásnější čarodějnice a zástupkyně České Miss v porotě reprezentovaly Nadaci Terezy Maxové. Ve prospěch této nadace probíhala v areálu finanční sbírka na podporu studijních aktivit středoškolačky z dětského domova, kterou Nadace Terezy Maxové podporuje. V porotě složené ze zástupců organizátora městské části Prahy 6 (radní Veronika Vymětalová, místostarosta René Pekárek a místostarosta Petr Ayeboua) usedly také Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, Česká Miss Earth 2013 Monika Leová a výkonná ředitelka Jitka Bělušová. Miss čarodějnice, jejíž registrací celé úterní odpoledne začalo, se zúčastnilo 129 čarodějů a čarodějnic. Vítězové si odnesli ceny od partnerů v kategoriích potěr, junior a senior.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!Nejkrásnější české ženy se nebojí!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid