AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Nejkrásnější české ženy vařily italské speciality - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější české ženy vařily italské specialityzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější české ženy vařily italské speciality
Nejkrásnější české ženy vařily italské speciality
24.04. 2015
Krásné ženy a dobré jídlo. Veskrze dokonalá představa vyvolávající pozitivní emoce. A právě těch nebylo málo ve čtvrtek 23. dubna v Laboratorio, škole vaření. Pod pokličku svého kulinář-ského umění tam všem letošním finalistkám soutěže Česká Miss v čele s trojicí vítězek nechal nahlédnout mistr na slovo vzatý - Riccardo Lucque, známý italský šéfkuchař, restauratér a majitel společnosti Il Catering, oficiálního partnera jediné národní soutěže krásy.

Speciální kuchařský kurz dostalo všech deset letošních finalistek od Riccarda jako dárek. Jeho tématem Jíst zdravě a používat čerstvé suroviny nemohl tento znalec dobrého jídla dívkám udělat větší radost. »Život a jídlo se opírají o krásu. Jedno i druhé je třeba si užít a vychutnat tak všechny ingredi-ence, jenž se v nich nabízí. Rád jsem toto dívkám zprostředkoval a těší mne, že si vaření doopravdy užily. A o to v naší škole vaření také jde. Naučit se tipy a triky těch nejlepších šéfkuchařů a strávit příjemné chvíle s dobrým jídlem ve společnosti zajímavých lidí, kteří mají něco společného – vášeň pro vše dobré,« říká Riccardo Lucque.

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová a Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová připravily společně se svými sedmi kolegyněmi z finále letošního ročníku pod dohledem Riccarda menu o třech chodech: zeleninová caponata s mozzarellou, gnocchi s čerstvými rajčaty a sýrem ricotta a crostata s pomerančovou marmeládou.

Dívky přišly podpořit i jejich kolegyně z předchozích ročníků, Česká Miss Earth 2013 Monika Leová a Česká Miss World 2014 Tereza Skoumalová. Vařením s charizmatickým šéfkuchařem si krásné dívky přivolaly vůni slunné Itálie do samotného centra Prahy. Jak se na konci kurzu všechny s úsměvem shodly, je mnoho skvělých jídel, italská kuchyně je však jen jedna.

Foto: Česká Miss 2015/Navarafoto.cz
Obrázky ke článku
Nejkrásnější české ženy vařily italské specialityNejkrásnější české ženy vařily italské specialityNejkrásnější české ženy vařily italské specialityNejkrásnější české ženy vařily italské specialityNejkrásnější české ženy vařily italské specialityNejkrásnější české ženy vařily italské speciality
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid