AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
catering_150_150

Nejkrásnější dívka v Guinnessově knize - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější dívka v Guinnessově knizezpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější dívka v Guinnessově knize
Nejkrásnější dívka v Guinnessově knize
16.05. 2013
Vozíte se výtahem nebo chodíte raději hezky pěšky po schodišti? Allianz pojišťovna uspořádala v rámci oslav svého 20. výročí v budově Na Štvanici netradiční závod – běh do schodů.

Tímto schodišťákem tak pojišťovna oficiálně otevřela nové netradičně vyzdobené schodiště, které má nalákat zaměstnance, aby po budově méně jezdili výtahem a raději se mezi kancelářemi přemisťovali po schodech. Oficiálního otevření malovaného schodiště s vtipnými obrázky a slogany a s tím spojeného zahajovacího závodu se zúčastnila i Česká Miss Gabriela Kratochvílová a známý propagátor běhu Miloš Škorpil.

Vítěznou štafetu doplnila také Česká Miss Gabriela Kratochvílová, která finišovala v závěrečném úseku a přispěla také k vytvoření rekordu, který potvrdili rozhodčí agentury Dobrý den z Pelhřimova a bude zapsán do České knihy rekordů. Vítězná štafeta zdolala 11 pater za 42,4 vteřiny.

Foto: Česká Miss/Allianz
Obrázky ke článku
Nejkrásnější dívka v Guinnessově knizeNejkrásnější dívka v Guinnessově knizeNejkrásnější dívka v Guinnessově knizeNejkrásnější dívka v Guinnessově knizeNejkrásnější dívka v Guinnessově knizeNejkrásnější dívka v Guinnessově knize
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid