AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder. Královna s přírodními pětkami... - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder. Královna s přírodními pětkami...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...
Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder. Královna s přírodními pětkami...
11.12. 2009

Oblíbený britský magazín Nuts vyhlásil výsledky ankety o nejkrásnější dívku roku 2009. Do užšího výběru se dostala celá řada krásek, pyšnících se bujným poprsím. A jedničkou se nakonec stala sexy modelka Lucy Pinder.

Čtyřiadvacetiletá kráska, která nemusí vyhledávat plastického chirurga, protože se pyšní přírodními pětkami, už v minulosti vyhrála anketu o nejkrásnější prsa Velké Británie. Teď má za sebou ještě větší triumf. Ostatně zaslouženě. Pravidelně se objevuje na titulních stránkách pánských magazínů Zoo, Maxim, Loaded a mnoha dalších. A tyto časopisy pak jdou na odbyt mnohem více, než když se na nich objevují mnohem známější dámy. Ty koneckonců nechala za sebou i v anketě Nutsu. Danielle Lloyd, Sophie Read, Keeley Hazell či Kate Perry - ty všechny skončily až za svůdnou Lucy.

Obrázky ke článku
Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...Nejkrásnější dívkou roku je Lucy Pinder.  Královna s přírodními pětkami...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid