AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmézpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé
Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé
01.11. 2010

Konec roku bývá tradičně přehlídkou nejrůznějších anket, které jsou tu více, tu méně smysluplné. Server skysvanner.net uspořádal hlasování o nejhezčí národ na zeměkouli. Většinou se říká, že nejkrásnější ženy jsou Češky, případně jiné slovanské krasavice. Ale jak je to s krásou národa jako takového?

Věřte, že ani v tomto měřítku nedopadla Česká republika špatně - ba naopak! Obsadila solidní osmé místo. Co by za to například české fotbalové kluby daly!?

A jak dopadla anketa v globálu? Nejhezčí lidé podle ní jsou v Brazílii (12 procent hlasů), ve Švédsku (10 procent) a v Indii (8 procent). Následuje čtvrté Polsko, pátá Velká Británie, šestá Venezuela a sedmé Rusko.

Obrázky ke článku
Nejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osméNejkrásnější lidi na světě žijí v Brazílii, Česko je osmé
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid