AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
satine150x150

Nejkrásnější ženou světa je modelka Sofia Vergarová - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější ženou světa je modelka Sofia Vergarovázpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější ženou světa je modelka Sofia Vergarová
Nejkrásnější ženou světa je modelka Sofia Vergarová
22.06. 2011
Časopis Pop Crunch, který se primárně zaměřuje na hollywoodské celebrity, jako každoročně, i pro tento rok vyhlásil nejkrásnější ženu světa.
Prvenství tentokrát patří kolumbijské herečce a modelce Sofii Vergarové. Ta se proslavila mj. jako tvář společnosti Pepsi pro Latinskou Ameriku a loni byla za herecké ztvárnění Glorie v seriálu Taková moderní rodinka nominována na cenu Emmy.
»Stříbrnou« příčku mezi krasavicemi celého světa brala izraelská herečka Natalie Portmanová, jejíž profesní i ženskou dokonalost ocenili nedávno i američtí akademici Oscarem za hlavní roli v dramatu Černá labuť. No a z »bronzu« se těší americká modelka a herečka Amanda Seyfriedová, která na sebe upoutala pozornost rolí Sofi ve filmu Mamma Mia!
Obrázky ke článku
Nejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia VergarováNejkrásnější ženou světa je modelka Sofia Vergarová
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid