AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
spolecnik_150_150

Nejkrásnější ženy: jachta i kolo! - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!
Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!
15.06. 2015
Léto se blíží a myšlenky na to, jak a kde jej strávit jsou tak intenzivnější. Nevyhýbají se ani trojici letošních »missek«. Nikol Švantnerová, Andrea Kalousová a Karolína Mališová se nakonec ale rozhodly přestat na léto jen myslet a ukázaly se jako akční dívky. Vydaly se na cestu objevování krás Jadranu. Jejich cílem bylo moře u břehů Chorvatska. Strávily na něm několik dní plavbou na jachtě z flotily společnosti Bemex Boot.

Pohodlnou cestu k chorvatským břehům zajistila dívkám svým vozem společnost Autocentrum BARTH. Dostaly se tak do svého suchozemského cíle určeného k nalodění – krásného letoviska Sukošan a jeho Mariny, která patří k největším na Jadranu. Odsud už to byl jen krůček přes molo na palubu jedné ze dvou plně vybavených pohodlných jachet Bemex Boot, která se na jeden týden stala jejich domovem.

Královny krásy na jejich cestě čekalo několik zastávek na místech, která patří v této oblasti k nejkrásnějším a nejnavštěvovanějším vůbec. Nechyběla návštěva národního parku Krka, který je díky jezerům a vodopádům jednou z nejvýznamnějších přírodních památek Chorvatska či souostroví Kornati. Po stopách historie se dívky vydaly kolem krásného Šibeniku i půvabného městečka Skradin. V Zadaru pak následovalo i setkání se starostou města a návštěva dětského domova, kam krásná trojice přivezla dárečky organizace Most k životu o.p.s. Ta pomáhá lidem najít lepší uplatnění na trhu práce a poskytuje i sociální služby v podobě azylového domu pro ženy a matky s dětmi.

Z letních radovánek Nikol, Andrea a Karolína při své cestě nevynechaly ani šnorlchlování, plavání nebo všemi oblíbené »lážo plážo«.

No a jen co se Nikol, Andrea a Karolína vrátily z plavby po Jadranu, už vyměnily dopravní prostředek, aby se zapojily do další aktivity. V letním horku se postavily na start závodu ČEZ Bike Prague. Trasu dlouhou 35 kilometrů jely na kolech, které jim zapůjčil Intersport Česká republika.

Do týmu se ke krásnému triu připojila také Andrea Kabická, finalistka České Miss 2011. Dívky závod odstartovaly skvěle a patřily jistě mezi nejkrásnější závodnice na trati. Zabrat jim v průběhu závodu však dal prudký déšť, který cyklistům připravil horké chvilky. Nepříjemným se stal zejména pro Nikol Švantnerovou, která si několik kilometrů před cílem při sjíždění srázu pádem způsobila zranění. Ošetření v nemocnici naštěstí nepotvrdilo vážnější komplikace a letošní královnu krásy tak čeká jen několik dnů doporučené relaxace a odpočinku.

Foto: Česká Miss/Jan Zrzavý
Obrázky ke článku
Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!Nejkrásnější ženy: jachta i kolo!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid