AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Nejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydlet - Novinky ve světě erotiky

Nejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydletzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydlet
Nejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydlet
10.04. 2014
Gabriela Franková, Česká Miss 2014, a Tereza Skoumalová, Česká Miss World 2014, změnily bydliště. Koncem minulého pracovního týdne jim totiž zástupkyně generálního partnera Central Group Lenka Adámková slavnostně předala klíče od jejich nového domova.

A jak se vítězky radují z výhry bezplatného ročního pronájmu zařízeného bytu? »Z nového bydlení mám velkou radost, pocházím z Brna, kam jezdím k rodičům, s přítelem jsme doposud bydleli v Olomouci a v Praze studuji. Díky výhře pronájmu bytu budu mít konečně v Praze, kde mě čeká spousta povinností spojených s titulem Česká Miss, skvělé zázemí. Nedaleko je golfové hřiště a jedna z výher je golfové vybavení a kurz, tak mi to jde hezky k sobě,« směje se Gabriela Franková.

A Tereza Skoumalová dodává: »Jsem nadšená z lokality blízko Hostivařské přehrady, miluju přírodu a té teď budu v Praze blíž. Doufám, že budu mít nějaký volný čas, abych si nedaleký lesopark užila. Byt je útulný a tak akorát velký, líbí se mi, že nemusím řešit vybavení, všechno mám připravené, takže to bylo jednoduché stěhování.«

Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
Nejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydletNejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydletNejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydletNejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydletNejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydletNejkrásnější ženy v Česku už mají kde bydlet
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid