AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem! - Novinky ve světě erotiky

Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!
Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!
24.02. 2009

Vědci z americké univerzity z Michiganu zjistili pozoruhodnou věc: nejlepším afrodiziakem pro ženy jsou jahody s cukrem.

Existuje spousta prostředků, které slouží k erekci mužů a k jejich celkové chuti na milostné zážitky. Od viagry, přes Clavin až třeba po španělské mušky. Ale co nejvíce účinkuje na ženu? Podle amerických výzkumníků jahody s cukrem. Sladká chuť v kombinaci s vitaminy je pro ženské hormony překvapivě větším stimulem, než si vědci kdy dokázali představit. Takže směle do toho. Protože ke stimulaci funguje i alkohol, nejlepší by to bylo v kombinaci se šampaňským. A navíc ta romantika...!

Obrázky ke článku
Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid