AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
neon-club-_150x150

Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem! - Novinky ve světě erotiky

Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!
Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!
24.02. 2009

Vědci z americké univerzity z Michiganu zjistili pozoruhodnou věc: nejlepším afrodiziakem pro ženy jsou jahody s cukrem.

Existuje spousta prostředků, které slouží k erekci mužů a k jejich celkové chuti na milostné zážitky. Od viagry, přes Clavin až třeba po španělské mušky. Ale co nejvíce účinkuje na ženu? Podle amerických výzkumníků jahody s cukrem. Sladká chuť v kombinaci s vitaminy je pro ženské hormony překvapivě větším stimulem, než si vědci kdy dokázali představit. Takže směle do toho. Protože ke stimulaci funguje i alkohol, nejlepší by to bylo v kombinaci se šampaňským. A navíc ta romantika...!

Obrázky ke článku
Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!Nejlepší afrodiziakum pro ženy? Jahody s cukrem!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid