AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
queens_150_150

Nejlepší sex? V těhotenství! - Novinky ve světě erotiky

Nejlepší sex? V těhotenství!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejlepší sex? V těhotenství!
Nejlepší sex? V těhotenství!
25.06. 2010

Víte, kdy si žena nejvíce užije sexu? V těhotenství! Ano, především proto, že má velmi citlivou oblast v pochvě, a pak taky proto, že vnímá změnu ve svém životě.

Najednou budete tři - a žena to ví. I proto je více rozněžněná, těší se na potomka, a o to více miluje i svého partnera. Tohle vše v rovnici dává dohromady pěkný sex.

Ovšem pozor! Některé ženy naopak v důsledku hormonálních změn o sexu nechtějí ani slyšet, některé mají dokonce zdravotní problémy s těhotenstvím související. V tom případě by na ně muž neměl tlačit a naléhat - ono se to časem urovná a sex bude zase jako dříve...

Obrázky ke článku
Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!
Diskuze k článku  Nejlepší sex? V těhotenství!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid