AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Nejlepší sex? V těhotenství! - Novinky ve světě erotiky

Nejlepší sex? V těhotenství!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejlepší sex? V těhotenství!
Nejlepší sex? V těhotenství!
25.06. 2010

Víte, kdy si žena nejvíce užije sexu? V těhotenství! Ano, především proto, že má velmi citlivou oblast v pochvě, a pak taky proto, že vnímá změnu ve svém životě.

Najednou budete tři - a žena to ví. I proto je více rozněžněná, těší se na potomka, a o to více miluje i svého partnera. Tohle vše v rovnici dává dohromady pěkný sex.

Ovšem pozor! Některé ženy naopak v důsledku hormonálních změn o sexu nechtějí ani slyšet, některé mají dokonce zdravotní problémy s těhotenstvím související. V tom případě by na ně muž neměl tlačit a naléhat - ono se to časem urovná a sex bude zase jako dříve...

Obrázky ke článku
Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!Nejlepší sex? V těhotenství!
Diskuze k článku  Nejlepší sex? V těhotenství!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid