AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

Nejodvážnější fotky Jitky Válkové - Novinky ve světě erotiky

Nejodvážnější fotky Jitky Válkovézpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejodvážnější fotky Jitky Válkové
Nejodvážnější fotky Jitky Válkové
21.01. 2013
Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, zpěvačka a také moderátorka, tak by se dala jednou větou charakterizovat Česká Miss 2010 Jitka Válková. Smyslná modelka se nyní poprvé odhodlala odložit podprsenku a postavit se, jak ji pánbůh stvořil, před objektiv předního českého fotografa Jana Tůmy.

Půvabná Jitka se svlékla při focení kalendáře předního německého designového výrobce sprchových koutů. Jedná se o její zatím nejodvážnější snímky. »Jitka je naprostá profesionálka, která se umí nechat strhnout atmosférou a tak vzniknou neopakovatelná umělecká díla. Má bezchybnou postavu a foťák ji přímo zbožňuje. Její obličej, výraz, vlasy i postava jsou až hříšně dokonalé, i když ve výsledku vlastně nic neukáže a každý má tak prostor dát průchod své vlastní fantazii,« uvedl Jan Tůma.

Focení kalendáře probíhalo v přísném utajení. Během jednoho týdne dokázali postavit specialisté z ProCeramu a Hüppe exkluzivní koupelnové prostory, kde se celá akce uskutečnila. »Focení jsem si skvěle užila. Atmosféra byla příjemná, i když jsem byla téměř po celou dobu pod proudem vody,« usmívala se Jitka. »Focení bylo pro mě výzvou a novou zkušeností. Myslím si, že vznikly krásné fotografie zobrazující čistotu, ladnost těla a smyslnost ženy. S výsledkem jsem proto velmi spokojená, vše je rafinované a zároveň nic neodhalím,« dodala Jitka.

Kalendář společně s Jitkou nafotila také Andrea Verešová, Česká Miss 2006 Renata Langmannová, modelka Petra Svoboda a Muž roku 2010 Jan Hájek. Slavnostní křest kalendáře proběhne v prostorách andělského Music clubu Pantheon v Plzni 26. ledna za účasti všech aktérů.
Obrázky ke článku
Nejodvážnější fotky Jitky Válkové
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid