AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
satine150x150

Nejoriginálnější žádost o ruku - Novinky ve světě erotiky

Nejoriginálnější žádost o rukuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejoriginálnější žádost o ruku
Nejoriginálnější žádost o ruku
25.03. 2013
Vskutku nezapomenutelnou nabídku k sňatku připravil pro svou vyvolenou Jillian Pavlicovou, která je moderátorkou americké televizní stanice Fox54, její přítel Vincent Ramos. Do čtecího zařízení ji s pomocí redaktorů stanice propašoval jeho nabídku k sňatku. Ta ji pak v přímém přenosu přečetla jako nejžhavější zprávu dne.

»Právě dorazila spěšná zpráva,« oznámila nic netušící Pavlicová vážným hlasem. »Televize Fox54 zrovna zjistila, že její hlasatelka večerních zpráv čte naživo jí určenou nabídku k sňatku,« uvedla moderátorka zřejmě nejšťastnější zprávu svého života. Zatímco hlasatelka se v rozpacích odmlčela, do studia vkráčel její nápadník. Poklekl před šokovanou moderátorku, podal jí prsten a s vážnou tváří v přímém přenosu řekl před celým světem: »Už si nedokážu život bez tebe představit.«

No a pak následovala jasná otázka, tedy zda si jej vezme. »Ano,« řekla žena v rozrušení, ale už bez pomoci čtecího zařízení. Po bouřlivém potlesku celého osazenstva zpravodajského studia se pak ještě překvapená Pavlicová pochlubila divákům krásným prstenem.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid