AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Nejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom Cruise - Novinky ve světě erotiky

Nejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom Cruisezpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom Cruise
Nejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom Cruise
25.01. 2010

Internetový server OnePoll.comoslovil dva tisíce žen s jediným cílem: najděte nejpřitažlivějšího "malého" muže na světě. O tom, že se něžnému pohlaví více líbí urostlí muži, netřeba pochybovat. Ale takový Tom Cruise je výjimkou!

Ukázala to i zmíněná anketa, již hvězda filmů Valkýra, Mission Impossible, Rain Man či Top Gun opanovala s velkým přehledem. Podle mluvčího společnosti OnePoll.com dodávají výsledky ankety sebevědomí i těm mužům, kteří zrovna nemají 180 centimetrů a více. "Muži v našem žebříčku jsou obletováni krásnými ženami," řekl mluvčí. A měl pravdu: za Cruisem, který měří jen 170 centimetrů, skončil na druhém místě stejně vysoký anglický moderátor Richard Hammond a třetí příčku bral ještě o pár "čísel" menší britský zpěvák Jamie Cullum.

Štítky
pohlaví, zpěvák
Obrázky ke článku
Nejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom CruiseNejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom CruiseNejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom CruiseNejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom CruiseNejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom CruiseNejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom CruiseNejpřitažlivějším prckem byl zvolen Tom Cruise
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid