AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
catering_150_150

Nejromantičtější sex? Pět tipů! - Novinky ve světě erotiky

Nejromantičtější sex? Pět tipů!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejromantičtější sex? Pět tipů!
Nejromantičtější sex? Pět tipů!
22.11. 2013
1. Večer na zámku
»Večer na zámku, na lyru naposled hrál, u krbu ruce si hřál,« zpíval Petr Muk v jedné z nejromantičtějších písní, které jsem kdy slyšel. Jmenuje se stylově Večer na zámku. A právě takový večer v romantických komnatách zámku, kde je postel s nebesy, ale i neodmyslitelný krb, to je nejen pro ženy, ale i pro zaláskované muže zážitkem, na který se celý život nezapomene. A kdykoli by přišla do vztahu krize, jsou už jen pouhé vzpomínky na takový večer tím, co opět oživuje vzájemné pouto. Že je takový pobyt drahý? Zkuste nejrůznější slevomaty - a uvidíte, že se něco podobného dá sehnat doslova za hubičku.

2. Vířivka pro dva
Také vířivka pro dva se na různých slevových portálech dá sehnat levně. A je to zážitek, který s sobě nese hodně znaků romantiky - a samozřejmě vrcholí krásným, něžným a zároveň pekelně nespoutaným, sexem mezi bublinkami. Ponořte se do horké vany, chvilku jen relaxujte, smyjte ze sebe starosti všedního dne - a koukejte se na sexy tělo vašeho protějšku. Dejte si sklenku šampaňského s jahodami a ve světle nezbytných svíček a příjemně se linoucí vůně prožijete něco, co celé vaše tělo doslova obrodí. A když říkáme celé, máme tím na mysli opravdu celé…

3. Piknik v lese
Zavažte partnerovi nebo partnerce oči a s večerem vyražte na předem určené místo – pro váš protějšek ovšem neznámo kam. Ať je to pořádné překvapení. Šátek mu z očí sundejte až uprostřed lesa, kde jste předtím připravili piknik pro dva i se svíčkami, dekou a samozřejmě dobrým jídlem. Spolehněte se, že dotyčná či dotyčný oněmí úžasem…

4. V písku u vln
Mezi obvyklé představy nevyléčitelných romantiků patří tradičně mořské vlny a odraz zapadajícího slunce v nich. A právě to je náš další tip. Zkuste s partnerem či partnerkou vybrat při tradičním pobytu u moře nějakou destinaci, kde budete moci najít pláž či miniplážičku, na níž nebude hlava na hlavě, ale která vám přinese soukromí pro dva. Nejezděte proto na Costa Bravu či do severní Afriky. Spíše doporučujeme Bulharsko, bývalou Jugoslávii či některý z řeckých ostrovů. Dávejte ale pozor, aby vás při milování nenačapali strážci pořádku. V některých lokalitách jsou za to velké tresty!

5. Horská chata za bouřky
Představte si, že vystoupáte v Tatrách na legendární Rysy, kde často bijí hromy jako o život. Proč se neubytovat na tři čtyři dny v tamní horské chatě? Nevycházet ven a jen si užívat blízkosti dvou spřízněných těl a duší? No a pak si to užít objetí a vzájemně dodávaného bezpečí při bouřce!? Pohled na blesky a zvuk hromů, když jste v bezpečí, je další lekcí ve vysoké škole romantiky!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid