AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Největší erotická tombola s naším webem se povedla na jedničku! - Novinky ve světě erotiky

Největší erotická tombola s naším webem se povedla na jedničku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Největší erotická tombola s naším webem se povedla na jedničku!
Největší erotická tombola s naším webem se povedla na jedničku!
22.12. 2011
Erotický veletrh na holešovickém Výstavišti zpestřila ojedinělá soutěž našeho portálu! O žhavý sex se žhavou dámou...

Server espolecnice.cz ukázal, že je rychle rostoucím a moderním portálem, a připravil pro návštěvníky Výstaviště největší erotickou tombolu a taky losování soutěže o stripy Nikol Vanilla, z nichž se radovali hned tři výherci. Nejvíce vylosovaných pak mělo radost z erotických DVD. Hlavními partnery erotické tomboly byly Neon club, Club 161, Extasy cabaret a Hanka servis.

Erotický veletrh o posledním předvánočním víkendu byl tentokrát ve znamení známé pornohvězdy Roberta Rosenberga, který se celé akce chopil i jako hlavní organizátor. Novinkou bylo například uspořádání výstavy dosud nevystavovaných fotografií Jana Saudka, dalšího známého autora erotických fotografií Henryka Mrejzeka, Antonína Pavlovce, Josefa Rafaela, soutěž amatérských erotických fotografií či autorské čtení erotických povídek.

Největší zájem ale byl o ohatý doprovodný program: Výstavu erotických fotografií, soutěže Miss Erotika, Miss Strip, soutěž amatérských erotických fotografií, bodypainting, lesbi show, live show, autogramiády Tarry White, Carly Cox, Cynthie Vellons a Roberta Rosenberga, strip show a mnohé další.
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid