AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom... - Novinky ve světě erotiky

Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...
Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...
25.06. 2013
Tolik krásných žen ve foyer obchodního centra se jen tak nevidí. O účast na akci společnosti Dior byl obrovský zájem.
Zástupkyně společnosti Karla Mráčková pozvala VIP osobnosti do tzv. zákulisí Backstage. Do péče renomovaných vizážistek se svěřily takové fešandy, jako Petra Svoboda, Petra Voláková, Jana Adamcová, Gábina Partyšová, Ivanka Jirešová, Denisa Domanská, Jovanka Vojtková, Bára Mottlová, Lucka Křížková, Marta Ondráčková nebo Tereza Zimová. Všechny tyto krásné ženy přijaly pozvání od světoznámé značky Dior, která se Sephorou uspořádala jedinečnou akci, a sice podium Backstage, kde jim make-up artisté odhalili své triky, které používají v zákulisí módních přehlídek Dior. Dámy se tak alespoň na chvíli ocitly v roli modelek módního domu.

Herečka Ivana Jirešová promluvila o své dceři Sofii: »K líčení má velmi pozitivní vztah moje dcera...zatím velmi špatně chápe, že není vhodné, aby v 8 letech používala řasenku, make-up a lesk na rty.... Už dávno objevila moji skrytou kosmetickou taštičku, díky níž se velmi často zmaluje k nepoznání, vyjde z koupelny a tváří se, jako by se nechumelilo... Už několik měsíců snažím zachovat alespoň ty nejvzácnější kosmetické drahokamy. Bohužel marně,« řekla s povzdechem, ale smířeně Ivanka.

A jak vzpomíná na své první líčení moderátorka TV Nova Petra Svoboda? »Mám přísného tatínka, který dbal na to, abych si co nejdéle udržela dívčí přirozený vzhled. Líčení mě ovšem velice lákalo a jen těžko jsem odolávala. Ve třinácti jsem začala alespoň s líčením řas. Tatínek odjížděl přes týden pryč, a tak jsem si je tajně během jeho cest malovala. A vždy v pátek večer jsem si vše zase poctivě odlíčila, jakmile jsem zahlédla tátovo auto přijíždět před dům. A jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…, až jsem jednou oči zapomněla odlíčit a byl z toho opravdu oheň na střeše. Na svoji dceru tak přísná nebudu, raději budu mít její líčení pod kontrolou a spíš jí poradím, co a jak,« smála se při vzpomínkách Petra.

S podobným příběhem se přidala i Karla Mráčková. »U nás byla pro změnu přísnější maminka. Také se snažila držet mě od světa šminek co nejdéle a před líčením vystavěla takřka neproniknutelnou hradbu. Když jsem přišla na střední školu, kde jsem začala potkávat studentky zmalované jako obrazy, připadala jsem si jako nahá v trní a chtěla svůj obličej samozřejmě také ‚přiobléknout‘ do barev. Zákaz mámy jsem porušovala tím, že jsem z bytu sice odcházela jako malá nevinná holčička a z domu už jako obrázek. Posadila jsem se totiž v činžáku na schody a svými pokoutně posháněnými šminkami se ‚dokrášlila‘. Lepší by ale bylo, kdyby mě mamka spíše vedla a povolila mi lehce se líčit. Výsledek by byl určitě vkusnější než to, co jsem si vždy vykreslila sama. A tak to budu také dělat se svojí dcerou,« slibuje Karla.

Foto: Dior
Obrázky ke článku
Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...Největší kumulace krásy! Byli jsme při tom...
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid