AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Největší místo s koncentrací krásných žen - Novinky ve světě erotiky

Největší místo s koncentrací krásných ženzpět

tisk TISK     email POSLAT
Největší místo s koncentrací krásných žen
Největší místo s koncentrací krásných žen
11.06. 2015
Místo s vysokou koncentrací krásných žen, špičkové módy a kvalitního pití. Tím se stal nádherný Velkopřevorský palác v malostranské části Prahy. Na jednom místě se tam sešlo hned několik královen krásy, aby nejen předvedlo modely známé módní návrhářky, ale do světa s vůní bublinek vyprovodilo i exkluzivní nový sekt. Stalo se tak na slavnostním večeru společnosti BOHEMIA SEKT, dlouholetého partnera jediné národní soutěže krásy Česká Miss.

Slavnostní večer společnosti známé svými zlatavými moky se nesl v exkluzivním duchu. Jeho součástí bylo i představení kolekce přední české návrhářky Kláry Nademlýnské, jejíž modely předvedla šestice modelek z řad České Miss. Nechyběla úřadující Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss 2014 Gabriela Franková, Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová a finalistka letošního ročníku Kateřina Krobová. Na pódiu tyto krásné dívky doplnila také Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2013, která se ale tentokrát ujala role moderátorky večera. Modely známé návrhářky doplnily i krásné účesy kadeřníků z Franck Provost.

Nouze o dívky z České Miss nebyla ani mimo přehlídkové molo. Mezi profesionálními sommelierkami značky Bohemia Sekt, které na prestižních akcích této společnosti nemohou chybět, se představily i čtyři nové tváře. Po nedávném školení pod vedením hlavního sommeliera značky Tomáše Brůhy, zde svou premiéru absolvovaly sommelierky - finalistky letošního ročníku. Leona Hlavová, Jelizaveta Černěcká, Marie Kumberová a Martina Karkošová tak mohly poprvé zúročit nabyté znalosti a vyzkoušet si svou novou profesionální roli na významné akci. Jak se svých úkolů zhostily, mohla jako host večera posoudit i ředitelka soutěže krásy Marcela Krplová.

Slavnostnímu večeru nechyběl ani vrchol. Tím se ve Velkopřevorském paláci stal křest nového produktu společnosti Bohemia Sekt. Díky krásným kmotrám vykročil sekt Chateau Radyně Extra Brut do světa milovníků bublinek tou nejhezčí nohou.

Foto: Česká Miss 2015/Navarafoto.cz
Obrázky ke článku
Největší místo s koncentrací krásných ženNejvětší místo s koncentrací krásných ženNejvětší místo s koncentrací krásných ženNejvětší místo s koncentrací krásných ženNejvětší místo s koncentrací krásných ženNejvětší místo s koncentrací krásných žen
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid