AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Nejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie Portman - Novinky ve světě erotiky

Nejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie Portmanzpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie Portman
Nejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie Portman
16.02. 2011
Už ne Angelina Jolie, Nicole Kidman ani Jennifer Aniston. Nejvíce sexy ženou Hollywoodu byla na internetu vyhlášena Natalie Portman.

Izraelská rodačka, která uchvátila nejen sličnou tváří, ale především svým hereckým uměním, se stala modlou díky kontroverznímu Formanovu filmu Goyovy přízraky. Teď září v psychodramatu Černá labuť, kvůli němuž zhubla i absolvovala roční taneční kurz, aby byla v roli primabaleríny přesvědčívá. Nejen že je za svůj výkon v hlavní roli v nominaci na Oscara, ale především jí to moc sluší. A možná i proto porazila v hollywoodské anketě Angelinu Jolie a spol.
Obrázky ke článku
Nejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie PortmanNejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie PortmanNejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie PortmanNejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie PortmanNejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie PortmanNejvíce sexy ženou Hollywoodu je Natalie Portman
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid