AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Nejvíce zaujala nová prsa Angeliny Jolie - Novinky ve světě erotiky

Nejvíce zaujala nová prsa Angeliny Joliezpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejvíce zaujala nová prsa Angeliny Jolie
Nejvíce zaujala nová prsa Angeliny Jolie
05.03. 2014
Letošní předávání slavných filmových cen Oscar zcela ovládla nová prsa Angeliny Jolie...

Hollywoodský pár Angelina Jolie a její partner Brad Pitt patří mezi nejsledovanější a nejslavnější hollywoodské hvězdy. To je pravda, asi jako, že se v McDonaldu prodávají hamburgery. Neoddiskutovatelná, nezpochybnitelná...

Jak poznamenal jeden z přítomných novinářů, »kde jsou ti dva, tam ostatní cítí, že jsou jen pouhými smrtelníky« . Letos Angelina Jolie dorazila na červený koberec ve stříbrem vyšívaných šatech s částečně průsvitným živůtkem, který odvážně poodhaloval její ňadra. A to se nepochybně stane předmětem mnoha komentářů, protože Jolie podstoupila v loňském roce oboustranné operativní odebrání ňader a následně rekonstruktivní plastickou operaci. K tomuto kroku se osmatřicetiletá herečka rozhodla kvůli vysokému genetickému riziku onemocnění rakovinou prsu.

A propos - na vedlejší koleji: v pořadí již 86. ročník udělování amerických filmových cen skončilo v hlavní kategorii triumfem jednoho z favoritů. Syrové drama ze života amerických otroků 12 let v řetězech si kromě ocenění pro nejlepší film připsalo triumf za nejlepší scénář podle předlohy a nejlepší herečku ve vedlejší roli (Lupita Nyong'oová).

V předvečer Oscarů se tradičně vyhlašovaly i anticeny pro nejhorší filmové počiny roku. Sci-fi Po zániku Země , ve které hraje Will Smith se svým dospívajícím synem Jadenem, získala hned tři zlatě nasprejované maliny: Jaden Smith za nejhoršího herce v hlavní roli, Will Smith za nejhoršího herce ve vedlejší roli a oba za nejhorší kombinaci na plátně.
Obrázky ke článku
Nejvíce zaujala nová prsa Angeliny JolieNejvíce zaujala nová prsa Angeliny JolieNejvíce zaujala nová prsa Angeliny JolieNejvíce zaujala nová prsa Angeliny JolieNejvíce zaujala nová prsa Angeliny JolieNejvíce zaujala nová prsa Angeliny Jolie
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid