AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

Nejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle Chriqui - Novinky ve světě erotiky

Nejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle Chriquizpět

tisk TISK     email POSLAT
Nejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle Chriqui
Nejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle Chriqui
27.01. 2010

Nejžádanější ženou roku se stala kanadská herečka Emmanuelle Chriqui. Rozhodli o tom čtenáři prestižního pánského serveru AskMen.com.

Ale to zdaleka není vše! Vítězka ankety je zároveň ženou, kterou by hlasující pánové chtěli mít ze všech dam nejvíce po svém boku i jako přítelkyni nebo manželku. Dvaatřicetiletá Emmanuelle Chriqui se proslavila v televizním seriálu Vincentův svět, ale jinak příliš rolí za sebou nemá. Možná i proto porazila krásky typu Evy Mendes či Penélope Cruz, které jsou pro muže již tak trochu okoukané.

Pořadí ankety (v závorce je loňské umístění): 1. Emmanuelle Chriqui (12.), 2. Marisa Miller (3.), 3. Kate Beckinsale (10.), 4. Alessandra Ambrosio (6.), 5. Jessica Alba (15.), 6. Beyoncé (50.), 7. Penélope Cruz (25.), 8. Cheryl Cole (20.), 9. Eva Mendes (1.), 10. Miranda Kerr (46.)

Štítky
seriál
Obrázky ke článku
Nejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle ChriquiNejžádanější ženou světa je kanadská kráska Emmanuelle Chriqui
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid