AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

Nekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojení - Novinky ve světě erotiky

Nekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojenízpět

tisk TISK     email POSLAT
Nekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojení
Nekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojení
28.03. 2013
Máme pro vás absolutní novinku pro zpestření vašich sexuálních chvil! Jmenujete se InfinityLOVE a symbolizuje nikdy nekončící uspokojení

Nekonečno. To je to, co vystihne a popisuje nejen naši podložku, která svým tvarem připomíná ležatou osmičku. A přemýšleli jste někdy nad tím, proč je nekonečná osmička nazývána právě ležatá? Určitě to není jen shoda náhod.

Nikdy nekončící je uspokojení, které přináší, možnosti, ke kterým vás motivuje a inspiruje, pohodlí které poskytuje. Jsou to také radosti, hrátky, slasti, sex, hravost a něžnosti, které přináší. A kterých radostí má člověk za život víc než těch spojených s intimním životem. Je to něco, co vás provází již od puberty a čím nepohrdnou ani starší lidé. Je to most spojující všechny věkové kategorie. Společný prvek pohlaví. A poloha v leže je upřednostněna u většiny láskyplných fyzických projevů. To, co je s ležením spojené má absolutní převahu.

A proto jsme se touto symbolikou inspirovali i my. Nechtěli jsme zůstat pozadu a skončit na začátku, když jsme ještě ani nedohlédli konce. A tak jsme se rozhodli, že ani zde to končit nemusí. Překročte hranice s námi.

Doporučujeme: Pro lepší orální styk podložit tělo podélně do žlábku prohlubně podložky a tím získat oporu pro větší část těla.

Více na: www.loverator.cz/produkty/infinitylove/
Obrázky ke článku
Nekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojeníNekonečno aneb Nikdy nekončíčí uspokojení
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid